Work and Travel Grecia fara comision la plecare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa muncesti in Grecia in cadrul programului Work and Travel?acest tip de program este o practica platita in care combini munca cu calatoriile,vei avea ocazia sa muncesti alaturi de alti tineri din alte tari in hoteluri de 4 si 5 stele in insulele pitoresti din Grecia.Joburile disponibile sunt in domeniul hotelier turism:ospatari,barmani,cameriste,service room,receptionere,bellboy,beachboy,poolboy,general worker,cleaner,bucatari,salvamari, etc!Limba engleza nivel conversational!Programul de munca este de 8 ore pe zi ,1 zi libera pe saptamana,cazare si masa inclusa,asigurare medicala asigurata de catre angajator!Salarizare:500 euro net +tipsuri,drum intors gratuit!La sfarsitul perioadei de stagiu veti primi un certificat de competenta in turism!

CERINTE

Cerinţe job

Studii: Liceu

Limba straina: Engleză: Mediu

Pot aplica tinerii(studenti sau nonstudenti),la acest tip de program nu se cere experienta pentru posturile mentionate!Perioada contractuala martie-aprilie pana la sfarsitul lunii octombrie.
Nu se percepe comision inainte de plecare ,acesta se va deduce din primul salariu:
atentie locurile sunt limitate si pot aplica si cuplurile
TAXA DE INSCRIERE 50 DE EURO
*fiecare candidat va trebui sa achite drumul dus(cel intors este asigurat)
Tel :+40241583084

+40746611205

BENEFICII OFERITE

Salarizare:500 euro net +tipsuri,drum intors gratuit!