WORK AND TRAVEL GRECIA 2009 - SUPER OFERTA

SC. USTRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUPER OFERTA

WORK AND TRAVEL Grecia 2009 - COSTUL TOTAL 450 RON - este un program de munca, calatorie si distractie pe una dintre insulele Grecesti pentru STUDENTII care pot incepe din 10 APRILIE 2009 sa lucreze in Grecia min. 2 luni - max.7 luni.

Locurile de munca sunt in domeniul hotelier si restaurante in RESORTURI de 4*-5* pe posturi de chelneri/chelnerite, ospatari, barmani, ajutor de chelner(ita), ajutor bucatar, bellboy.

Grabeste-te, avem joburi disponibile!

Posturi 50: chelneri(ite), barmani, ospatari, ajutor bucatari, bellboy
Salarizare 500EUR/luna + bacsis - 8h/zi - 2 zile libere
Cazare si 3 mese pe zi asigurate de angajator.
Data de incepere: 10 Aprilie 2009 - 1 Octombrie 2009

CERINTE

La acest program pot aplica numai studentii care intrunesc urmatoarele conditii:
- pot pleca in Grecia la data de 10 Aprilie 2009
- au varsta intre 18 si 30 de ani;
- sunt studenti indiferent de anul de studiu, medii sau restante;
- au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza;
- flexibili si doritori de o experienta unica pe una din insulele grecesti.

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur pe toata perioada programului;
- masa si cazarea gratuita;
- suport permanent 24h din 24 pe toata perioada derularii programului.
- posibilitatea de-a pleca in grup

Plaseaza forta de munca in Strainatate prin diferite programe de munca atatt pentru studenti cat si pentru cei care au terminat studiile.