Webmaster

www.MBAonline.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raporteaza direct IT Managerului;
- mentine o stransa legatura cu WebDesigner-ul si cu Project Managerul.
- asigura infrastructura hardware / software si de comunicatii
- realizeaza website-uri sau administreaza parti ale acestora
- se asigura de respectarea deadline-urilor
- asigura functionarea corecta a instrumentelor de lucru folosite in administrarea site-urilor si a celor folosite in lucrul cu bazele de date existente
- propune si implementeaza noi instrumente pentru imbunatatirea site-urilor existente
- colaboreaza cu WebDesigner-ul in ceea ce priveste standardizarea elementelor grafice existente pe site-uri.
- raporteaza imediat orice problema legata de functionarea site-urilor companiei care poate avea repercusiuni asupra desfasurarii activitatii
- interfata intre departamentul de marketing si departamentul tehnic

CERINTE

- cunostinte solide de HTML / DHTML / CSS / Javascript
- cunostinte solide de PHP
- cunostinte minime Photoshop / Dreamweaver / Adobe
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- tichete de masa
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- mediu de lucru profesional si dinamic, colegi tineri.

MBA online imbina tehnologia de ultima ora cu programele educationale cele mai performante, asigurand un mediu dinamic de invatare si oferind posibilitatea de a participa la cursuri online indiferent de locul unde te afli atat timp cat ai acces la un PC conectat la internet.

Acum poti studia online, in propriul tau orar, 24 de ore pe zi, 7 zile pe saptamana. Niciodata nu vei mai pierde vreun curs!

In ce zi incep studiile? La ce ora? Cat dureaza? Tu decizi!