Vanzator/Vanzatoare

CLTV Channel

Job expirat

RESPONSABILITATI

CLTV Channel va lansa incepand din 15 Noiembrie 50 de magazine in toata tara.
Produsele vandute sunt: Carti,Colectii de carti,CD-uri si DVD-uri (Desene animate, Filme, Muzica, Artisti, Documentare etc.), Revista CLTV Channel si multe alte produse din aceasta categorie.

Programul Vanzatorului este de 4 sau 8 ore pe zi.
Salariu fix.
Pentru a afla orasele disponibile pentru acest post intrati pe http://www.cltvchannel.com la sectiunea CLTV Shop sau Contact.

ANUNTUL ESTE DISPONIBIL PENTRU 30 DE ZILE DE LA DATA PUBLICARII.

CERINTE

- aptitudini de comunicare
- operare PC
- cunoaşterea unei limbi străine –constituie un avantaj
- abilităţi de comunicare
- eficienţă şi organizare
- capacitate şi abilitate în lucrul cu oamenii

BENEFICII OFERITE

-25 Bonuri de masa lunar
-Decontare Transport
-Prime de Craciun,Paste, Sf. Maria
-Bonus de ziua numelui si ziua de nastere

Compania CLTV Channel activeaza din anul 2008 in 3 orase din Romania:Bucuresti,Sibiu,Caracal si in alte 300 de orase din 76 de tari de pe tot globul. In prezent compania noastra are un numar de 4000 de angajati si ne dorim ca in urmatoarele 12 luni sa ajungem intr-un numar de 100 de tari.