URGENT OPERATOR DE INTERVIU

Metro Media Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Completare de chestionare pe teren prin metoda interviului fata in fata cu respondentul care poate fi intervievat in calitate de persoana fizica sau juridica,
- Aplicarea metodologiilor specifice cercetarilor de marketing,
- Aplicarea chestionarelor se face pe baza de adrese date de catre Institutul nostru, prin metoda listelor electorale, sau prin metoda drumului aleator,
- Respectarea termenelor de aplicare a materialelor date de catre firma si predarea lor in timp util coordonatorului regional.

CERINTE

EXPERIENTA CA OPERATOR DE INTERVIU

( persoane dinanice, responsabile, seriose, sociabile ,disponibilitate pentru munca de teren , telefon de contact; participare la instructa )j

BENEFICII OFERITE

- salariul variaza in functie de calitatea si cantitatea muncii depuse
- se lucreaza pe baza de contract pe perioada desfasurarii activitatii,
- decontarea transportului,
- posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu un institut de prestigiu.

Compania privata specializata in studii de piata si cercetare sociala, fiind la ora actuala unul din liderii pietei de profit din Romania activand in acest domeniu de peste 13 ani.
www.mmt.ro