URGENT! MEDIC PEDIATRU PENTRU FRANTA-FARA COMISION!!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medic specialist PEDIATRIE pentru un spital din regiunea Rhône-Alpes, in apropiere de Lyon.

CERINTE

EXPERIENTA IN NEONATOLOGIE ESTE UN IMPERATIV
Diploma de medicina generala si diploma de medic specialist
Certificat de conformitate de la Ministerul Sanatatii
Franceza conversational
Dicponibilitate, seriozitate, flexibilitate
Motivatia de a se instala in Franta
Spirit de echipa
Firma noastra va organizeaza interviul in Franta. Transportul cu trenul si eventual cazarea pe teritoriul Frantei sint gratuite!
Nu se percepe comision de la candidati. Va spijinim in toate demersurile administrative (in special inscrierea la Ordinul Medicilor din Franta) si va oferim ajutor la instalare.
Medicii interesati sint rugati sa ne trimita cit mai urgent candidatura pentru a o prezenta spitalului din Rhône-Alpes.

BENEFICII OFERITE

Post de Praticien Contractuel ( pe durata nedeterminata, dupa sustinerea examenului de Praticien Hospitalier)
Activitate full time, posibilitate de garzi
Salariu conform grilei spitalicesti franceze, intre 3600€ si 4000 € net/luna
Garzile sint platite intre 150€ brut/garda si 400€ brut/garda (in functie de durata acesteia)