Trainer - doar pentru cosmeticiene

Sc Lavera Serv SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sustinerea de traininguri pentru insusirea de catre profesionistii in estetica a unei noi tehnici de epilare.

- Trainingurile vor avea loc in afara programului dumneavoastra de lucru la salon.

CERINTE

- Cel putin 2 ani experienta in cosmetica
- Abilitati de comunicare
- Sociabila
- Placerea de a lucra in echipa

- Orientare spre client
- Abilitati pedagogice

- Perfectionista
- Dornica de a invata mereu lucruri noi

BENEFICII OFERITE

- Training gratuit
- Venituri suplimentare
- Colaborarea cu o companie nationala
- Dobandirea de cunostinte si abilitati noi, cu efect asupra cresterii cifrei de afaceri, al nivelului de pregatire profesionala si al satisfactiei profesionale, in general.
- Avantajul de a fi prima care ofera clientelor din orasul tau cea mai noua metoda de epilare, foarte apreciata de clientele care au incercat-o.

Distributie de cosmetice profesionale pentru saloane de infrumusetare si SPA-uri.