Tinichigii in constructii pentru Franta

SwissContact International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa prelucreze, sa fixeze si sa repare parti din foi de tabla si produse din foi din otel galvanizat, cupru, aluminiu si alte metale;
- sa taie foile de tabla la dimensiunile specificate in schite, sa indoaie tabla, sa o ranforseze, sa o gaureasca, sa o asambleze, sa o rasuceasca si sa o sudeze cu alte parti componente intr-un ansamblu;
- sa prelucreze elementele de constructie, cum sunt carlige, stresini, jgheaburi etc. manere, usi, sa repare vasele din tabla, sa fixeze si sa repare tabla care intra in compozitia zidariei, corniselor si balcoanelor;
- sa asambleze si sa repare jgheaburile de acoperis, burlanele si coturile, si tabla de toate dimensiunile care se pune pe cosurile caselor;
- sa lucreze tabla de toate tipurile folosita la fatadele cladirilor;
- sa fixeze si sa repare acoperisurile din tabla de pe orice fel de acoperisuri, sa prelucreze si sa repare produsele din cositor care au destinatie artistica si de stilizare in constructii (cum sunt cazane, guri de burlan, tevi), conform schitelor sau sa fixeze elementele originale;
- sa prelucreze, sa fixeze si sa repare tabla de acoperis pentru acoperisuri in forme speciale (piramida, con, cupola etc.).

CERINTE

- experienta in domeniu,
- seriozitate;
- CV, copie CI, certificat de nastere, diploma de studii, CM, cazier, fisa de aptitudini/medicina muncii, 2 fotografii;
- limba franceza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- cazare gratuita;
- asigurari medicale, sociale;
- transport asigurat de angajator;
- autoturism si echipament de lucru.
Cei interesati sunt rugati sa aplice un CV la tel/fax: 0212023386/87/88 sau office@sc-international.com.
Interviurile vor avea loc DOAR pe baza de programare telefonica.

SwissContact International este o agentie de recrutare, plasare si inchiriere personal pentru UE si Romania.