Supervisor santier constructii apartamente - Anglia

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta pentru o companie de constructii din Londra - supervisor santier.

Compania contruieste apartamente din structuri semifabricate in Belgia, pe care le asambleaza in UK.
Se construiesc aprox. 25 apartamente/site.

Responsabilitati:
- recrutarea personalului din subordine
- pregatirea deschiderii santierului
- asigurarea cerintelor din domeniul securitatii si sanatatii in munca
- asigurarea legaturii cu clientii, arhitectii, echipa din subordine,sub-contractori
- supervizarea aprovizionarii cu materiale
- raportarea catre management

Oferta:
- salarizare 27.500 - 30.000 brut anual, in functie de experienta,

CERINTE

- diploma inginer constructii civile
- limba engleza la nivel mediu-avansat
- 2-3 ani experienta ca inginer constructii civile
- disponibilitatea de a urma in UK un curs pentru HSE (5 zile)

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.