Sudori pentru Franta

SwissContact International Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregateste si verifica aparatele de sudura;
- potriveste piesele in vederea taierii sau sudarii;
- curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati;
- regleaza tensiunea /intensitatea curentului electric;
- sudeaza si taie metalul si plasticul;
- consolideaza partile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje;
- controleaza piesele finite utilizand dispozitive de masura specifice;
- interpreteaza si utilizeaza documentatia tehnica;
- se ingrijeste permanent de integritatea si buna functionare a uneltelor si dispozitivelor folosite in cadrul activitatii desfasurate;
- ia toate masurile pentru protejarea elementelor patrimoniale ale societatii, informand conducerea asupra neregulilor constatate;
- avertizeaza verbal celelalte structuri de personal asupra pericolelor existente in timpul desfasurarii activitatii;

CERINTE

- experienta in domeniu,
- seriozitate;
- CV,copie CI, certificat de nastere, diploma de studii, CM, cazier, fisa de aptitudini/medicina muncii, 2 fotografii;
- limba franceza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- cazare gratuita;
- asigurari medicale, sociale;
- transport asigurat de angajator;
- autoturism si echipament de lucru.
Cei interesati sunt rugati sa aplice un CV la fax: 021 202 33 86/87/88 sau office@sc-international.com.
Interviurile vor avea loc DOAR pe baza de programare telefonica.

SwissContact International este o agentie de recrutare, plasare si inchiriere personal pentru UE si Romania