sudori MIG, instalatori industriali, cazangii, lacatusi pentru Franta

Independent Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

pentru fiecare meserie, tot ceea ce tine de aceasta

CERINTE

experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

CONDITII:

* locurile de munca de mai sus sunt cu contract de munca individual care se va semna inainte de plecarea din tara.
* salariul incepe de la 1200 euro / luna.
* program 40 ore / saptamana.
* plata orelor suplimentare.
* concediu anual 21 zile.
* se ofera asigurare medicala.
* din salariu se deduce cazarea 10%.
* limba franceza sau engleza nivel minim de conversatie.
* transportul pana la destinatie se plateste de angajat.
* acte dosar: CV in limba engleza cu poza atasata, copie pasaport (color) si B.I./C.I., copie diploma sau act de calificare.
* la depunerea CV-ului se plateste taxa de procesare dosar 150 RON in contul IBAN RO88RNCB0278000374720001 deschis la BCR sucursala Serban Voda. SC EUROCONSTRUCT INVEST SRL

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare forta de munca in strainatate