sudori

DE CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie ce are ca obiect de activitate constructii civile si industriale , va invita sa participati la preselectia organizata in perioada 15.10.2008 -15.11.2008 .Posturile vacante sunt de sudori .
Executarea postului se va face dupa documentatia de executie specifica fiecarui proiect si sub directa supraveghere a sefului ( inginerului ) delegat .Pentru participare persoanele interesate va sustine o proba de lucru in Italia. Pentru detali va rugam sa il contactati la telefon 0722954745 pe domnul Ungureanu Vasile .

CERINTE

Experienta int-un post similar de minim 10 ani.
Cunostinta nivel conversational al limbi engleze sau italiene .
Cunostinte si experienta in citirea si explicarea documentelor de executie( schite,planuri)
Posibilitatea de a incepe activitatea imediat.
Manipularea aparaturi si executarea lucrarilor intr-un timp scurt.

BENEFICII OFERITE

Cazare,Transport ,masa.

CONSULTANTA SI RECRUTARE DE PERSONAL CALIFICAT SI NECALIFICAT
0722954745