Sudori 141+111

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere
Selectam sudori autorizati,cu certificate valide 141 si 111 pentru tari precum :Slovenia,Germania si Belgia.Experienta in sudura electrica,argon si otel.Atentie ,firma noastra nu percepe comisioane !A ngajatorul asigura cazare si mancare,perioada contractuala se desfasoara pentru minim 4 luni,nu se asigura transportul pina la destinatia jobului.Salarizarea este de 8-10 euro pe ora in functie de experienta pentru un cuantum de minim 230 ore pe luna.

CERINTE

Experienta necesara obligatorie,un nivel de limba engleza conversational,selectam sudori conform cerintelor de mai sus cu certificate valide.
Toti candidatii vor sustine un test care se va desfasura la Constanta la o data stabilita de catre angajator,participarea este obligatorie.Candidatii pot depune dosarul si la sediul firmei Euroship Group din str stefan cel Mare(in cadrul galeriilor Ciote etajul 3 cladire birouri.
E-mail : office@euroinfojobs.com
tel:0746611205

BENEFICII OFERITE

cazare gratuita,salarizare 9-10 euro pe ora,contract pe perioada nedeterminata,NU PERCEPEM COMISION!