ospatarita ptr Franta (limba franceza AVANSAT)

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

CHELNERITA/OSPATARITA PENTRU RESTAURANT

Firma situata in jud Arges, angajam legal persoane SERIOASE dispuse pentru a lucra aprox 3-6 luni cu posib de prelungire in Franta, hotel-restaurant, personal cu experienta, cu posibilitate de prelungire contract. Locatia va fi in zona: Brive la Gaillarde http://www.lechaponfin.com

- pentru o perioada de 3 luni
- nu se percep nici un fel de comisioane sau taxe
- se asigura cazare si masa

CERINTE

Ospatarita/chelnerita RESTAURANT vorbitoare de limba franceza la un nivel bun si engleza conversational cu aspect fizic placut si obligatoriu cu experienta de minim 2-3 ani intr-un restaurant bun.

BENEFICII OFERITE

-Se ofera salariu, diurna, cazare si masa;
Salariu 900-1000 E

Rugam sa aplice doar persoane serioase care cunosc conversational bine si foarte bine limba franceza si muncitoare NUMAI cu experienta.

Rugam trimiterea CV-ului cu FOTO sau la email: deco_cv@yahoo.com
Daca exista posibilitatea trimiterii un CV in franceza ar prezenta un avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier