SOFERI PROFESIONISTI NORVEGIA

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferi profesionisti pentru Norvegia. Salarizare foarte buna. Contract 1 an cu posibilitate de prelungire. Prin rotatie, se fac pauzele legale de venire in tara. Rugam mare seriozitate. Detalii la telefoanele de mai jos.

Toate dosarele vor fi procesate numai dupa achitarea taxei de inscriere de 600 lei +TVA, adica 714 lei, in contul bancar al firmei noastre sau personal la sediul firmei. Daca se achita in contul bancar, se trimite factura conform legii, la sediul firmei se elibereaza factura+chitanta. Este singura taxa achitata catre compania noastra, fara achitare cost program.
Va rugam aplicati numai persoanele care corespund cerintelor de mai jos si care sunt eligibile de a achita taxa de procesare.

ec. AURA BUTIURCA,
Director General -Global Recruting,
Administrator - Departament IT JOB Global Recruting.
Firma acreditata de ITM Mures-INSPECTORATUL TERITORIAL de MUNCA MURES
prin Dovada nr. 32/2007
Sediul Central :
Adresa : Strada Mihai Viteazul Nr.10/2 Targu Mures, jud.Mures
(langa Univ. Petru Maior si Liceul Papiu)
Mobile Phone : 0040-740.368.331 -disponibil numai intre orele de program.
Phone : 0040-365.424.408 - disponibil numai intre orele de program.
Fax : 0040-365.424.409 - disponibil non-stop.
mail: office@eurozone-jobs.com
mail : office1@global-recruting.com
mail : office@global-recruting.com
Web: http://www.eurozone-jobs.com targetat pentru zona Europa
Web : http://www.global-recruting.com targetat pentru toate statele lumii
Ambele site-uri apartin firmei GLOBAL RECRUTING

Program de Lucru cu publicul :
Luni - Vineri : 10.00 – 18.00
Sambata- Inchis.

CERINTE

- obligatoriu cat. C+E.
- obligatoriu cartela taho (persoanele care nu-l au, pot aplica pentru el dupa inscrierea in program).
- ADR-ul (pentru salarizare mai buna). Este indicat sa-l aveti (persoanele care nu-l au, pot aplica pentru el dupa inscrierea in program).
- obligatoriu 2 ani experienta pe tir.
- obligatoriu limba engleza, germana sau norvegiana, nivel baza/conversational. Una din ele, nu sunt obligatorii toate.
- apt de munca din punct de vedere medical.
- cazier judiciar curat.
- fara interdictie de a pleca din Romania.
- varsta pana la 50 ani cel mult.

BENEFICII OFERITE

Salarizare:
- minim garantat 1800 euro net/luna
- mediu intre 2300-2500 euro net/luna
Toate astea numai in primele 3 luni.
Dupa perioada de 3 luni:
- 40.000 euro net/an

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt - la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.