SOFER - permis de tonaj greu - vorbitor de lb FRANCEZA (foarte bine)

SC Deco Meuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam SOFERI pe masini de tonaj mare - pentru lucru in FRANTA

Se va face transportul de diferite materiale, in special confectionate din metal.
Se va discuta direct (in lb. Franceza) cu clientii destinatari, anumite aspecte ale transportului
Se va ajuta la descarcare si manipularea marfii transportate.
Se va intocmi actele de transport (dus-intors)

CERINTE

- Carnet de Sofer corespunzator pentru masini de tonaj ridicat C, D, E
- lb. Franceza vorbita foarte bine (se va discuta direct cu clientii finali, care sunt francezi)
- o persoana adaptabila, descurcareata, rezistent la oboseala

BENEFICII OFERITE

Se Ofera:
- contract intreg, pe perioada de 3 sau 6 luni si salariu in EUR
- transport din Romania- in Franta (si retur) asigurat de catre firma (gratuit)
- cazare asigurata de catre firma (gratuita) cu utilitatile platite

- nu se percep comisioane sau taxe
- se deconteaza si dosarul medical

Agent de munca temporara (30 angajati) si Producator de mobilier (20 angajati)