SOFER DE TAXI - ANGLIA

TQW - HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Contract de inchiriere masini dotate cu sistem GPS pentru o perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire ; Compania ofera curse prin dispeceratul propriu.
2. Soferii de taxi primesc minim 5 lire pentru primele 2 mile si 2 lire pentru urmatoarele mile.
3. Taxa de inchiriere – 250 lire/saptamana ;
In prima saptamana nu se plateste chirie. In a doua si a treia saptamana se plateste jumatate din chirie. Incepand cu a patra saptamana chiria se plateste integral.
4. Fiecare persoana va avea masina la dispozitie 24h si va suporta cheltuielile privind combustibilul.
5. Cheltuielile privind piesele de schimb sunt suportate de compania de taxi.
6. Cazarea asigurata contra cost (aproximativ 80 – 90 lire / saptamana ) in vile cu 3 – 4 camere. Fiecare persoana va avea camera proprie, sufrageria, baia si bucataria fiind la comun.
7. Masa suportata de catre fiecare persoana.
8. Transportul din Romania in UK se suporta de catre fiecare persoana

CERINTE

ACTE NECESARE PENTRU ELIBERAREA CERTIFICATULUI DE ORIENTARE
• CV detaliat in limba engleza
• 1 fotografie tip pasaport/fond alb
ACTE NECESARE PENTRU OBTINEREA LICENTEI TAXI IN UK
• Application Form – formular 203 – pus la dispozitie de societatea noastra
• Certificatul de orientare – eliberat dupa sustinerea examenului
• Fisa medicala auto – formular 204 - pus la dispozitie de societatea noastra
• Cazier judiciar – original si traducerea legalizata in engleza
• Fotografie tip pasaport/fond alb
• Copie xerox Carte Identitate si Pasaport
• Copie xerox permis de conducere
• act identitate – copie xerox
• permis conducere – copie xerox

T.Q.W. - Human Resources este o companie romaneasca ce a luat fiinta pentru a preintampina nevoia crescuta a angajatorilor de a beneficia de personal competent
Suntem partenerul de afaceri al companiilor care doresc sa fie performante pe piata, cu o organizare moderna, eficienta si nu in ultimul rand conforma cu cerintele legislatiei din domeniul relatiilor de munca, securitatii si sanatatii in munca.
In acest scop oferim un pachet complex de servicii menite sa plaseze compania Dumneavoastra pe o pozitie competitiva pe piata de referinta, bazata pe un sistem de management modern si eficient.
Clientul nostru este un concern multinational activ pe piata romaneasca in domeniul productiei de automotive si componente electronice.