SENIOR PHP DEVELOPER - in orasul Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala care activeaza in domeniul e-commerce.
Princialele resonsabilitati:
- Responsabil de construirea, testarea si optimizarea site-ului ce interactioneaza cu sistemul ERP;
- Dezvoltarea planului proiectului si atingerea obiectivelor propuse;
- Coordonarea echipei de programatori;

CERINTE

- Studii in domeniul IT - de preferat dar nu constituie o conditie obligatorie;
- Experienta minim trei ani in domeniul programarii de site-uri e-commerce;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte PHP, MySQL , Ajax, SEO, ftp, xml, oracle, java, jsf, pl/sql

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte atractiv, bonuri de masa, al 13-lea salariu, training-uri.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.