SENIOR BUYER - locatia Medias/Sibiu

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negocierea contractelor cu furnizorii
- Stabilirea de politici, acorduri, termene cu furnizorii
- Identificarea oportunitatilor pentru reducerea costurilor
- Mentinerea stocurilor la nivelul agreat si controlul acestora
- Intocmirea de rapoarte privind marja de vanzari, profitul, rotatia marfurilor, etc
- Urmarirea obiectivelor de pret
- Consolidarea si dezvoltarea portofoliului de furnizori

CERINTE

- Experienta relevanta in achizitii intr-o companie de prestigiu;
- Studii universitare , de preferinta economice
- Abilitati excelente de negociere, organizare si comunicare
- Capacitate de a lucra sub presiunea termenelor limita, orientare spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv, in concordanta cu performanta
- mediu de lucru dinamic si modern
- posibilitati de dezvoltare a carierei
In cazul persoanelor care domiciliaza in alt oras se aasigura relocare (locuinta de serviciu)

Grupul de firme Trident cu capital exclusiv romanesc,in vederea extinderii activitatii( Divizia Big Retail), va invita sa aplicati pentru postul SENIOR BUYER - Retail