SEF SEGMENT PRODUCTIE

step up hr professional services

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Conducerea, coordonarea colegilor, conducerea prin intermediul obiectivelor, feedback- ului, motivatiilor, calificarilor
 Dezvoltarea unor competente in vederea executarii cu succes a viitoarelor provocari
 Coordonarea si testarea muncii proiectelor si a colegilor subordonati pentru a garanta o buna fabricatie a constructiei, pentru a asigura o lansare de serie fara probleme si pentru ca fabricatia, din punct de vedre economic, sa atinga un nivel de calitate superior
 Asistenta fabricarii avand in vedere tehnologia fabricatiei si procedura de fabricatie
 Coordonarea unitatilor organizatorice participante
 O garantare a fabricarii sigure a seriei - fara sa apara probleme, care sa aibe costuri inalte
 Verificarea si analizarea greselilor si a cauzelor acestora, care au legatura cu mijloacele de productie sau cu procesele de fabricatie instalate, luarea de masuri in vederea inlaturarii lor si obtinerea posibilitatilor de optimizare pentru a crea siguranta procesului de fabricatie, pentru a mari rentabilitatea, pentru a minimaliza numarul de rebuturi si pentru a inalta nivelul calitatii
 Dezvoltarea metodelor de lucru existente si utilizarea a noi metode si strategii de fabricatie
 Know-how, inaintarea in cadrul competitiei si pentru a garanta inovatiile, pentru a scadea costurile si pentru a forta reciclarea
 Evaluarea capacitatilor si a mijloacelor de productie, precum si realizarea planului de investitii
 Pentru a pune la dispozitie suficienta capacitate de productie, pentru a folosi optim mijloacele de productie si pentru a asigura o dezvoltare cu efecte de lunga durata a fabricii interne

CERINTE

 Studii tehnice
 Cunostinte bune de engleza
 Experienta in domeniu 3 ani
 Microsoft Office
 Cunoscator de metode cum ar fi Lean, Kaizen, Smed, VSM

BENEFICII OFERITE

Locatie: Lugoj, jud. Timis

DESCRIEREA FIRMEI

compamie orientata spre activitati de recrutare si training