Sef Santier

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sunteti responsabil pentru executarea lucrarilor respectand graficul de executie si conditiile de calitate cerute de beneficiar.
- Intocmiti necesarul zilnic si saptamanal de materiale.
- Propuneti intocmirea notelor de santier pentru modificarile realizate si pentru inlocuirea si suplimentarea materialelor.
- Efectuati instructajul zilnic de Protectia Muncii cu personalul de la punctul de lucru.

CERINTE

- Aveti studii medii sau superioare in domeniul constructiilor si experienta de minim 1 an într-un post similar.
- Aveti cunostinte de Legislatia Muncii, Protectia Mediului si Sistemului Calitatii în Constructii.
- Detineti certificat de autorizare emis de M.L.A.P.T. pentru activitatea de diriginte de santier.

BENEFICII OFERITE

- Companie de renume in domeniul constructiilor;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei;
- Realizarea unor proiecte importante.

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management; www.eurotriade.ro .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, firma de renume din domeniul constructiilor.