SEF FERMA ZOOTEHNICA

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
- Responsabil de managementul eficient al fermei;
- Pregateste si conduce personalul de la ferma din punct de vedere tehnic, productiv si sanitar;
- Mentine si continua dezvoltarea celor mai bune practici ale companiei si implementeaza noi politici de dezvoltare;
- Implemeteaza si supervizeaza procedurile sanitar - veterinare ale companiei;
- Inregistreaza datele de productie si pregateste rapoartele saptamanale, lunare si anuale;
- Supervizeaza si este responsabil de selectia animalelor de reproductie;
- Mentine relatii bune cu oficialitatile;
- Supravegheaza resursele si cheltuielile, comanda materialele necesare;
- Este responsabil general de sanatatea si securitatea din ferma si de respectarea tuturor masurilor necesare in acest sens.

CERINTE

- Experienta in managementul unitatilor zootehnice de minim 5 ani;
- Experienta in managementul unitatilor zootehnice de bovine este o conditie eliminatorie;
- Cunostinte solide de managementul unitatilor zootehnice de bovine (diploma de Inginer Zootehnist constituie avantaj);
- Capacitate de a lucra in conditii de stress si diponibilitate pentru program prelungit;
- Capacitate de a coordona o echipa si de a interactiona cu oamenii;
- Persoana onesta si meticuloasa, serioasa, motivata si flexibila, dornica sa lucreze intr-o ferma de bovine cu animale extrem de performante;

BENEFICII OFERITE

Conditii deosebite, corespunzatoare cerintelor si pregatirii aferente; se discuta in cadrul interviului.
Se asigura toate conditiile persoanelor cu disponibilitate pentru relocare.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.