SEF DE SCHIMB - DIRECTOR FABRICA - localitatea FAGET, jud.PRAHOVA

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in productia de invelitori.
Cautam pentru noua fabrica ce isi va deschide portile in localitatea Faget, jud.Prahova, o persoana care sa ocupe pentru o perioada de 8 luni postul de Sef de schimb in perioada de formare profesionala, dupa care sa avanseze la postul de Director de fabrica in fabrica de la Faget.
Sarcinile principale pentru acest post sunt:
- Coordonarea intregii activitati a fabricii din localitatea Faget;
- Mentinerea relatiei cu managementul din Sibiu;

CERINTE

- Studii superioare - specializare tehnica;
- Experienta in coordonarea activitatii in cadrul unei fabrici, cel putin trei ani;
- Experienta in domeniul constructiilor, invelitorilor - constituie avantaj;
- Limba germana nivel avansat - criteriu obligatoriu;
- Disponibilitate pentru relocare pe o perioada de 8 luni, in orasul Sibiu, pentru formare profesionala;
- Stabilitate;
- Capacitate de organizare;
- Abilitati de conducere;

BENEFICII OFERITE

- Oferta atractiva;
- Prime;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.