SECRETARA

www.Afluacum.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Activitati generale de secretariat, post exclusiv de birou
-Organizarea documentelor interne
-Activitati de protocol, gestionare bugete interne
-Emitere proforme si facturi fiscale
-Elaborare de documente in format electronic (MS Office)
-Activitati de corespondenta si comunicare cu clientii, partenerii si furnizorii

CERINTE

-Abilitati de comunicare (scris si vorbit)
-Abilitati excelente de lucru cu computerul (pachetul MS Office)

BENEFICII OFERITE

Salariu+ Bonus

Vinde in magazinul online www.Afluacum.ro orice, oricat, gratuit, fara intermediari! Daca ai un site inscrie-l gratuit in Directorul Web. Fara link reciproc sau alte costuri! Intra pe Forum si afla cele mai tari noutati din orice domeniu, comenteaza emisiunile preferate si fa-ti noi prieteni. Gaseste raspunsul pe www.Afluacum.ro!
Afluacum.ro ofera servicii premium de Internet Marketing: pozitionare, branding, promovare, strategie complexa de marketing in mediul online.
Echipa profesionista, tanara, cu strategii clare si obiective precise.