SALVAMARI in SPANIA – COSTUL TOTAL al programului este de NUMAI 1300 RON

SC. USTRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grabeste-te! Locurile sunt limitate!
Atributii:

- supravegherea piscinei
- verificarea ph-ului din apa
- mentinerea curateniei piscinei

CERINTE

- varsta cuprinsa intre 18 si 35 ani
- minim 10 clase absolvite
- evident, trebuie sa sti sa inoti!
- de asemenea, trebuie sa fi dispus sa inveti limba spaniola la un nivel conversational pana la plecarea in Spania

BENEFICII OFERITE

1.Salvamar - Zona Tarragona :
Salvamar la piscina

• 872 euro brut/luna, 8 ore/zi, cazare inclusa, mancarea asigurata de hotelul in care se lucreaza
• 982 euro brut/luna, 9 ore/zi, cazare inclusa, mancarea asigurata de hotelul in care se lucreaza
• 1092 euro brut/luna, 10 ore/zi, cazare inclusa, mancare asigurata de hotelul in care se lucreaza

Salvamar pe plaja:

• 982 euro brut/luna, intre 10:30-19:30 cu o pauza de o ora pentru masa, cazare inclusa

Salvamar in parcuri acvatice:

• 872 euro brut/luna, intre 10:00-18:00, cazare inclusa

Se lucreaza 6 zile pe saptamana, indiferent de programul zilnic de lucru sau de locul de munca (piscina sau plaja).

2. Pe plajele din apropierea BARCELONEI - COSTA BRAVA (experienta ca salvamar de minim un an):

• 1030 euro Net/LUNA pentru NUMAI 8 ORE/ZI, 5 ZILE/SAPTAMANA
• LOC DE CAZARE ASIGURAT PENTRU DOAR 165 €/LUNA (inclus apa, lumina si alte cheltuieli)

USTravel iti ofera:

- un contract de munca sigur pe perioada verii
- asistenta gratuita 24/7 pe toata perioada programului

TERMEN LIMITA DE INSCRIERE 30 MAI 2009

USTravel - Experienta ta incepe cu noi !

US TRAVEL este o organizatie care se adreseaza tinerilor, in special studentilor dornici de un schimb cultural international de tip work and travel sau au pair.

Programele US Travel inseamna munca imbinata cu distractie, schimb de experienta versus mentalitate, socializare intr-un mediu inedit...provocarea ta pentru anul 2009!

US TRAVEL este reprezentata de o echipa de profesionisti, oameni dinamici, dedicati si responsabili care stau la dispozitia ta cu cele mai tari job-uri, cele mai avantajoase conditii si asistenta 24/7.

Inca din anul 2005 punem la dispozitia ta locuri de munca in Statele Unite ale Americii dar si pe Batranul Continent: Spania, Grecia, Franta, Italia si Marea Britanie.

Pentru mai multe informatii acceseaza www.ustravel.ro sau www.work-travel-ro.ro si viziteaza-ne in Timisoara, Arad, Oradea sau Iasi.