Reteaua de clienti

Sieben Art Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inainte de a aplica va rugam sa vizitati: http://siebenart.ro, pentru a cunoaste bine Sieben Art. Este obligatoriu sa aplicati de pe my jobs, apoi trimiteti CV si direct de pe site-ul companiei, impreuna cu raspunsurile la intrebarile obligatorii. specificand postul pentru care ati aplicat.

Eşti pasionat de tehnologie, urmăreşti ultimele descoperiri în domeniu și îţi place să discuţi cu alţii despre ele? Atunci este posibil ca un rol în reţeaua de clienti Sieben Art Concept să fie pasul următor în cariera la care visezi. În reţeaua de clienti Sieben Art, rolul central este acela de consultanță și de vânzare. Dar, înainte de toate, primează ascultarea și înţelegerea nevoilor clienţilor Sieben Art. Scopul nostru este de a le propune acestora servicii și produse potrivite lor și de a le crea o experiență de cumpărare excelentă. Iar TU vei fi actorul principal în acest proces.

Vei găsi la Sieben Art Concept o echipă alături de care vei avea oportunitatea de a învăţa și de a te dezvolta. Le vei putea împărtăşi succesele colegilor tăi și ei se vor bucura alături de tine, ori le vei putea cere sprijinul și ţi-l vor oferi necondiţionat.

Îţi vei dezvolta abilităţi și competențe de comunicare, negociere, ascultare, influenţare și leadership. Aceste abilități te vor pregăti, în timp, pentru posturi viitoare în structura de vânzări (Store Manager, Area Sales Manager sau Regional Manager) sau în structuri paralele de business, cum ar fi: Marketing, Vânzări Indirecte sau Servicii Clienţi.

Reţeaua de clienti Sieben Art numără în prezent peste 500 de clienti în toate oraşele din țară.

CERINTE

Eşti pasionat de tehnologie, urmăreşti ultimele descoperiri în domeniu și îţi place să discuţi cu alţii despre ele? Atunci este posibil ca un rol în reţeaua de clienti Sieben Art Concept să fie pasul următor în cariera la care visezi.

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
training
mediu de lucru stimulativ

Proiectare Consultanta si Vanzari Instalatii pentru Constructii