Responsabil marketing/PR/events in Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in producerea si comercializarea de invelitori.
Responsabilitatile principale pentru postul de referent marketing sunt:
- Responsabil cu tot ceea ce inseamna imaginea firmei la partenerii externi;
- Responsabil cu organizarea de evenimente interne si externe (intalniri, targuri);
- Deplasari la partenerii firmei;

CERINTE

- Studii superioare intr-unul dintre domeniile: Marketing, Management, Relatii publice;
- Cunoasterea limbii germane(scris si vorbit)- obligatoriu;
- Experienta pe un post similar cel putin 1 an - obligatoriu;
- Abilitati dezvoltate de comunicare;
- Cunostinte operare calculator (Office, Internet, Excel, Power Point, Adobe);
- Permis de conducere - obligatoriu;

BENEFICII OFERITE

- Salariu 1700 RON net cu posibilitate de renegociere;
- Bonuri de masa;
- Diurna pt.deplasari;
- Training-uri;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.