Reprezentanti vanzari produse

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania, in plina dezvoltare, care comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.

CERINTE

Cerinte:
- peste 18 ani;
- dorinta de a avea un venit suplimentar;
- nu se impune target lunar;
- urmarirea vanzarilor echipei,
- contactarea reprezentantilor.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- poti sa-ti faci propria ta afacere alaturi de un partener de succes;
- beneficiezi de cursuri de training gratuite in cadrul firmei;
- beneficiezi de produse de inalta calitate ale unor branduri cunoscute pe plan mondial;
- participi la concursuri si programe motivationale.
- iti conduci singur propria afacere, in timpul liber;
- nu esti obligat la un anumit plan de realizat, nu ai un target impus de firma , esti liber sa alegi;
- discount pentru vanzarile personale;
- comision de performanta pe 2 grile;
- iti dezvolti personalitatea si increderea in sine, dezvolti noi prietenii.