Reprezentanti medicali - VN, BZ, SV, IS, B, DB, GR, IF, PH, IL, CT, TL, TM, CS, MM, SJ, MH, GJ, DJ, SB, VL

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea unor relatii bune cu clientii in vederea cresterii nivelului vanzarilor
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona alocata
- promovarea produselor din portofoliul companiei la medici si farmacisti
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
- raportarea si comunicarea permanenta cu conducerea companiei

CERINTE

- absolvent studii superioare, de preferinta studii medicale sau conexe (chimie, biologie, biotehnologie, fizica medicala)
- experienta in domeniu reprezinta avantaj
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- inalte abilitati rezolutive
- responsabilitate si centrare spre obtinerea de rezultate
- permis auto categoria B
- disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv
- instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant medical pentru o importanta companie din domeniul farmaceutic.