Reprezentanti Medicali

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea unor relatii bune cu clientii in vederea cresterii nivelului vanzarilor
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona alocata
- promovarea produselor din portofoliul companiei la medici si farmacisti
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
- raportarea si comunicarea permanenta cu conducerea companiei

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale sau conexe
- experienta in vanzare/promovare constituie avantaj
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- adaptabilitate inalta, dorinta de dezvoltare
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
- cunostiinte de operare calculator (Word, Excel, Power Point)
- permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv
- instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Expand Health - pharmexx group Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentanti Medicali, acoperire nationala.