REPREZENTANTI MEDICALI

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea etica si stiintifica a portofoliului de produse
- crearea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu personalitatile de prima marime ale medicinei din zona alocata

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale sau conexe (medicina, farmacie, biologie, inginerie medicala)
- experienta anterioara 1-2 ani in promovarea medicala
- cunostinte operare pc la un nivel mediu (MS Office)
- cunostinte de limba engleza la un nivel avansat
- permis auto categ.B, fara accidente
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- orientare catre succes si performanta
- abilitati de comunicare cu impact al mesajului medical

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial motivant
- instrumentele de lucru necesare
- programe de pregatire profesionala
- posibilitati de promovare in conformitate cu politica de promovare din cadrul companiei

EXPAND HEALTH ROMANIA, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant Medical pentru o companie farmaceutica de renume.