Reprezentant Zonal Vanzari

Proges

Job expirat

RESPONSABILITATI

CE AŞTEPTĂM DE LA TINE?
- Să pui în aplicare politiciler de vânzare ale companiei;
- Să mentii şi să dezvolţi relatiile cu clientii existenti;
- Să lărgeşti baza de clienti;
- Să-ţi îndeplineşti obiectivele de vânzări,
- Să devii un adevărat membru al echipei.

CERINTE

DACĂ:
- ai experienţă în vânzări materiale termotehnice / materiale pentru amenajări interioare min. 1 an;
- cunoşti piaţa locală şi companiile din domeniu;
- posezi permis de conducere categoria B;
- eşti o persoană comunicativă şi dinamică;
- ai excelente abilităţi de planificare& organizare;
şi mai ales DACĂ eşti în căutarea unor provocări profesionale,

Eşti CANDIDATUL NOSTRU IDEAL!

BENEFICII OFERITE

- lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
- pachet salarial atractiv;
- masina si telefon de serviciu;

Firma importatoare si distribuitoare de materiale pentru amenajari interioare, aflata in plina expansiune