REPREZENTANT VANZARI PUBLICITATE (ZILE SI NOPTI)

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei (spatiu publicitar);
- negocierea si incheierea contractelor de publicitate;
- managementul relatiilor cu clientii si al contractelor incheiate;
- dezvoltarea si administrarea bazei de clienti ai firmei.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta in vanzari directe sau in vanzarea de publicitate reprezinta avantaj;
- experienta in PR, comunicare, organizare evenimente reprezinta avantaj;
- bune abilitati de comunicare si interrelationare;
- dinamism, seriozitate, responsabilitate;
- permis de conducere cat. B reprezinta un avantaj;
- bune cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performanta;
- posibilitate de training;
- posibilitati de promovare;
- logistica aferenta postului.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personalului,
- evaluarea performantelor profesionale,
- evaluarea psihologica,
- training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!

CLUJ-NAPOCA
Adresa: str. C-tin Brancusi, 2/9
Mobil: +40 743 16 65 10
Telefon/Fax: +40 264 45 06 08
Email: office@smart-training.ro

Smart Training asista Zile si Nopti in selectia pentru postul de REPREZENTANT VANZARI PUBLICITATE, IN TOATE ORASELE.