Reprezentant vanzari in domeniul electric

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam in marile orase ale tarii, pentru clientul nostru, firma care are ca obiect de activitate comertul cu ridicata si cu amanuntul de accesorii si echipamente electrice.

Responsabilitatile principale sunt:
- Cautarea si analiza noilor piete de desfacere;
- Preluarea comenzilor si transmiterea catre firma;
- Contact permanent cu clientii;
- Prezentarea noilor produse;
- Urmarirea si incasarea datoriilor de la clienti.

CERINTE

Pentru a-ti putea depune candidatura pentru acest post este necesar:
- sa fii lucrat pe un post similar;
- sa ai cunostinte despre produsele utilizate in domeniul electric sau sa ai studii de specialitate (domeniul electric);
- sa ai permis de conducere;
- sa fii orientat catre client si nevoile acestuia;
- sa a simtul responsabilitatii.

BENEFICII OFERITE

- oferta salariala atractiva;
- beneficii supllimentare: masina de serviciu, smartphone.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.