Reprezentant Vanzari Faberlic

Faberlic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare directa, prin catalog a produselor cosmetice de calitate la preturi avantajoase.

CERINTE

Daca ai 8-10 ore la dispozitie pe saptamana, peste 18 ani si esti dinamic(a), comunicativ(a), perseverent(a), corect(a) si optimist(a) inscrie-te Consultant Faberlic.

BENEFICII OFERITE

Comision unic de 25% indiferent de valoarea comenzii;
Un credit de 14 de zile pentru achitarea comenzii;
Comanda nu trebuie sa fie mai mica de 35 lei;
Cadouri lunare;
Livrarea comenzii la domiciliu;
Posibilitatea de a-ti forma propria echipa si coordonarea ei, precum si obtinerea unui comision din vanzarile ei intre 6-26%;
Inscrierea in sistem este gratuita

Faberlic este o companie multinationala care a fost infiintata in 1997. Este o companie tanara, bine organizata si flexibila. Ofera multe avantaje Consultantilor si Clientilor sai si se adapteaza foarte bine cerintelor vietii omului modern.