Coordonatori retea

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

De ce sa te implici?
O oportunitate unica de a castiga bani, de a te ajuta pe tine si apropiatii tai printr-o modalitate simpla.
* Asigurarea locuintelor – mai mult de 8 milioane de locuinte
* Rca – mai mult de 3,8 milioane de autoturisme
* Pilonul II – o noua ofensiva
- noii angajati
- persoanele PFA (200 – 500 000)
- politistii, armata, angajatii de stat (200 – 450 000)

CERINTE

- Experienta anterioara in intermediere / promovare / marketing / vanzari de produse financiare constituie un avantaj;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere;
- Foarte bune abilitati de analiza si planificare;
- Personalitate puternica;
- Valori personale profunde si stabile;
- Dorinta de cunoastere si educatie;
- Gandire pozitiva;
- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- Orientat spre construirea unei cariere;
- Focalizat pe atingerea obiectivelor;
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii;
- Perseverent;
- Ambitios;
- Creativ, cu initiativa;
- Dinamic, energic;
- Cunostinte de operare PC - Microsoft Office;
- Optimist, psihic excelent, stare de sanatate impecabila;
- Capacitate de identificare si valorificare potential business si oportunitati;
- Capacitate de autoanaliza si introspectie;
- Seriozitate, punctualitate;

BENEFICII OFERITE

Educatia si experienta specifica se capata in cadrul companiei;
- Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera;
- Venituri lunare nelimitate pentru activitate de cariera;
- Venituri reziduale pentru activitate de top management;
- Avansare in functie de performanta;
- Evolutie dinamica in cariera;
- Promovare raida la nivel de management;
- Program flexibil (part-time / full-time);
- Posibilitate de a lucra individual, intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila sau in top management;
- Alte comisioane si bonusuri atractive, premii, calatorii si vacante internationale,