Reprezentant vanzari Avon

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-formarea unui cerc de clienti între persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

Persoanele interesate vor fi contactate în 24 de ore si vor primi gratuit, personal sau prin post¿, pachetul de înscriere AVON, continând brosuri si materiale explicative.

CERINTE

Înscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care îsi doresc obtinerea unui venit într-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon v¿ va aduce doar avantaje, f¿r¿ s¿ v¿ cear¿ mult timp sau efort.

BENEFICII OFERITE

-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrare gratuit¿ la domiciliu;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou în fiecare lun¿;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vânz¿ri.

DESCRIEREA FIRMEI

Avon Cosmetisc Romania