Reprezentant vanzari

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica si contacteaza clienti noi
- dezvolta o retea noua de clienti pe zona alocata (judet)
- implementeaza strategiile de vanzare pe termen scurt si mediu
- planifica activitatea de vanzare si asigura realizarea obiectivelor de vanzare ale companiei
- negociaza,incheie contracte si urmareste derularea acestora
- preia comenzile de la clienti
- distribuie produsele clientilor si incaseaza contravaloarea acestora
- intocmeste periodic rapoartele de vanzari

CERINTE

. Experienta in vanzari minim 3 ani

. Studii superioare (specialitatea electrica, energetica, electrotehnica, electromecanica sau electronica);

· Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; cunoasterea si a altor limbi straine ( franceza) constituie un avantaj;

· Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Internet);

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii motivant
Posibilitatea de cariera intr-o firma de succes
Instrumente de lucru : masina, laptop, telefon de servici

DESCRIEREA FIRMEI

www.temax.ro