Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie noua pe piata romaneasca cauta persoane dinamice, comunicative dispuse sa colaboreze part-time pe postul de Reprezentant Vanzari.

Atributii:
- Promovarea produselor companiei si a ofertelor speciale
- Prezentarea catalogului de produse si obtinerea comenzilor
- Livrarea comenzilor
- Mentinerea legaturii cu clientii
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si cresterea vanzarilor.

CERINTE

-Preferabil doamna, domnisoara (salariata, studenta, eleva, pensionara) comunicativa, dinamica
-Dornica de a obtine rezultate foarte bune si un venit suplimentar pe masura
-Abilitati vanzare
-Cunostinte minime de operare PC si acces internet pentru plasare comenzi
-Experienta in domeniul vanzarilor directe constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.

VA RUGAM APLICATI DOAR DACA SUNTETI DE ACORD CU ATRIBUTIILE POSTULUI si doriti sa promovati produse cosmetice si de intretinere!

BENEFICII OFERITE

- Discounturi substantiale la produsele comandate
- Bonus din vanzarile persoanelor recomandate
- Inscrierea si transportul produselor sunt gratuite
- Program flexibil
- Materiale gratuite (prezentari, cataloage, seturi de testere, mostre etc)
- Posibilitatea de a deveni Coordonator Vanzari.