REPREZENTANT VANZARI

SC Somogyi Elektronic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

post 1. zona Bucuresti + Muntenia est
post 2. zona Bucuresti + Muntenia vest
post 3. zona Moldova (Bacau, Iasi)
post 4. zona Ardeal nord-vest (Cluj)
post 5. zona Ardeal sud-est (Tg. Mures, Brasov)
post 6. zona Banat (Timisoara, Arad)

CERINTE

- studii medii, aptitudini de negociere si comunicare
- experienta în vânzari min. 1 an
- permis cat. B, disponibilitate de deplasare
- cunostinte de operare PC
- cunostinte de limba engleza;
- domiciliu stabil în Bucuresti, Iasi, Bacau, Timisoara, Arad, Brasov, Târgu Mures sau Cluj-Napoca
- avantaje: cunostinte de limba maghiara si auto proprietate personala (pentru început)

BENEFICII OFERITE

- sistem de salarizare motivant, bonusuri în functieie de realizari
- telefon, laptop si autoturism de serviciu
- conditii de lucru la nivel international
- posibilitatea unei cariere într-o firma în expansiune
lucru într-o echipa tânara, orientata spre succes si performanta;

Societate de import si distributie produse electrice si electronice.