Reprezentant vanzari

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta firma in relatiile cu clientii si partenerii si in orice situatie pentru care este inputernicit
- Initiaza pro-activ proiecte de vanzari si le urmareste pana la concluzii. Mentine si documenteaza un portofoliu puternic de proiecte de vanzari pe segmentul de piata alocat
- Cunoaste foarte bine produsele si serviciile pe care firma le ofera
- Urmareste derularea in bune conditii a contractelor cu clientii alocati
-Intocmeste rapoarte de vanzari semestriale si anuale
- Ofera suportul necesar clientilor astfel incat sa fie complet informati asupra capabilitatilor si solutiilor oferite de companie

CERINTE

-Studii de specialitate in industria alimentara sau similar (biochimie, horticultura etc.)
- Experienta in industria carnii, vinului sau industria alimentara
- Cunostinte comerciale de tehnica vanzarilor si de intocmire si circulatie a documentelor fiscale si a instrumentelor de plata
- Limba engleza cel putin nivel mediu, constituie avantaj nivelul avansat
- Permis conducere categoria B
- Domiciliu in Brasov sau disponibilitate relocare
- Persoana serioasa, onesta, munctoare, creativa si motivata

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru captivant si motivant in cadrul unei organizatii internationale
- Salariu motivant
-Masina, laptop, telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare personal