Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra comercializeaza produse de ingrijire, parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.

Atributiile Reprezentantului de Vanzari sunt:
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colegi, vecini, prieteni, cunostinte etc)
-colectarea de comenzi de produse pe baza catalogului
-distribuirea produselor clientilor d-voastra.
-dezvoltarea portofoliului de clienti si cresterea vanzarilor.
Optional, va puteti dezvolta propria echipa de Reprezentanti sub indrumarea unui Coordonator Vanzari.

CERINTE

-Abilitati de comunicare;
-Seriozitate si ambitie;
-Cunostinte minime de operare PC;
-Dorinta de castig;
-Experienta nu este obligatorie.
-Peste 16 ani, fara limita de varsta.

Postul se adreseaza in principal d-nelor si d-soarelor.
Va rugam sa aplicati doar daca sunteti interesat/a de o colaborare part-time profitabila platita pe baza de comision, doriti sa promovati produse de ingrijire, cosmetice, parfumuri si bijuterii si sunteti de accord cu atributiile postului!

BENEFICII OFERITE

- Reducere 25%- 35% la vanzarile proprii
- Bonus 10% din vanzarile lunare ale membrilor echipei create, poate depasi 500 Euro lunar dupa cateva luni de activitate
- Bonusul se poate acorda cash
- Inscriere gratuita
- Transportul produselor gratuit.
- Sansa de a promova la conducerea unei echipe.