REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Life Care ofera persoanelor dinamice si comunicative posibilitatea dezvoltarii unei afaceri pe cont propriu, ca reprezentant sau lider al propriei echipe de vanzari. Persoanele interesate vor fi contactate in maxim 2 zile si vor primi gratuit, personal sau prin post?, catalogul Life Care, continand materiale explicative si ofertele de inscriere. Veti avea un consultant personal care va va ajuta sa faceti o cariera.Si va va raspunde la orice intrebare.

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere. Persoana dinamica si comunicativa, orientata spre castig;
- formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute;
- colectarea de comenzi de produse, pe baza catalogului ce apare odata la 3 luni;
- plata produselor se face la livrare, sau anticipat(se beneficiaza de cadouri constand in produse)

BENEFICII OFERITE

Comision din vanzari (20-40%). Comision din vanzarile grupei, in cazul dezvoltarii retelei proprii de reprezentanti.(veti primi o suma de bani in contul D-voastra) Livrarea produselor gratuit la domiciliu.
Investitie minima!26lei,pachetul stasrt,(se deduce prin primirea de produse)

Produse si discounturi suplimentare incepand cu prima comanda!
Puteti afla mult mai multe informatii accesand site-ul www.life-care.ro. Veti afla toate detaliile inscrierii, ofertelele catalogului, cat si multe multe detalii despre ce inseamna sa fii reprezentant
Puteti sa faceti inscrierea on line utilizand codul de consultant 953205 cu nume reprezentant:Pauliuc Cristina.
Pt mai multe detalii ma puteti contact ape adresa de mail cristina.pauliuc@mediaconnect.ro