Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Distrubutie produse naturale pentru sanatate.
Crearea portofoliului de posibili clienti.
Contactarea posibililor clienti si recomandarea produselor comercializate.
Crearea portofoliului de posibili colaboratori si contactarea acestora.
Mentinerea, consilierea si dezvoltarea retelei de colaboratori.

CERINTE

abilitati de comunicare
seriozitate
perseverenta
dorinta de ascensiune rapida
experienta in alte firme MLM constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

-30% comision din vazarile proprii
-pana la 50% reducere pentru comenzile personale
-bonusuri in produse
-la atingerea unui anumit nivel de performanta obtinerea unei pensii pe viata, excursii
-traininguri gratuite
Tipuri de venit:
-venit imediat direct,
-venit permanent lunar fara limita maxima, in functie de realizari (4-8 luni in jur de $1000 lunar; 2-5 ani peste $10.000 lunar)
-venit rezidual tot restul vietii si urmasii - poate inlocu cu succes o pensie,
-premii in bani anuale