Reprezentant Vanzari

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare portofoliului de produselor farmaceutice ?i parafarmaceutice c?tre to?i clien?ii din zona sa de activitate în conformitate cu politica comerciala a companiei.

Loca?ii: Baia Mare, Bistri?a, Boto?ani, Bra?ov,Bucure?ti, Cluj, Craiova,
Constan?a, Covasna, Dolj, Gala?i, Ia?i, Mehedin?i, Mure?, Neam?, Olt, S?laj, Satu-Mare,
Sibiu, Suceava, Timi?oara, Tulcea, Vaslui, Vâlcea

CERINTE

- Studii medii / superioare
- Cuno?tin?e temeinice privind procesul de vânzare
- Experien?? minim 2 ani in vânz?ri (avantaj in domeniul distributiei produselor farmaceutice)
- Permis de conducere categoria B- cu experien??

Persoane dinamice, cu initiativa, cu foarte bune abilit??i de comunicare si negociere, dornice de a se dezvolta din punct de vedere profesional.

BENEFICII OFERITE

Compania noastr? v? ofer? un pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra într-o echip? tân?r? si dinamic? si de a v? construi o carier? în domeniul distributiei de medicamente.

PharmaFarm este al 8-lea distributor pe piata farmaceutica de retail din Romania iar prin compania sa - Pharma Net - gestioneazaun lant de 14 farmacii.
Activitatea noastra de baza este focalizata pe distributia de produse farmaceutice si pe propriul lant de farmacii.