Reprezentant vanzari

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor farmaceutice catre toti clinetii din zona sa de activitate în conformitate cu politica comerciala a companiei.

CERINTE

- Studii medii / superioare
- Cuno¿tin¿e temenice privind procesul de vânzare
- Experien¿¿ minim 2 ani in vânz¿ri (avantaj in domeniul distributiei produselor farmaceutice)
- Permis de conducere categoria B- cu experien¿¿

Persoane dinamice, cu initiativa, cu foarte bune abilit¿¿i de comunicare si negociere, dornice de a se dezvolta din punct de vedere profesional.

BENEFICII OFERITE

Compania noastr¿ v¿ ofer¿ un pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra într-o echip¿ tân¿r¿ ¿i dinamic¿ ¿i de a v¿ construi o carier¿ în domeniul distribu¿iei de medicamente.

farmaceutic¿ de retail din România iar prin compania sa - Pharma Net - gestioneaz¿ un lan¿ de 14 farmacii.

Activitatea noastr¿ de baz¿ este focalizat¿ pe distribu¿ia de produse farmaceutice ¿i pe propriul lan¿ de farmacii.

PHARMAFARM - O COMPANIE INOVATOARE

e-Pharmafarm

PharmaFarm este o companie inovatoare, care s-a aflat mereu in pas cu ultimele tehnologii in domeniul distributiei farmaceutice. Astfel, a fost printre primii distribuitori care au implementat sistemul Enterprise Resource Planning (ESP), Sales Force Automation (SFA), prin solutia e-commerce, e-PharmaFarm, sistem ce perimte comandarea on-line a produselor companiei, scurtand astfel timpul de procesare al comenzilor.