Reprezentant vanzari directe Editura Fulger

Editura Fulger

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eşti student şi doreşti să îţi foloseşti timpul liber într-un mod util şi plăcut? Alătură-te echipei noastre! Eşti professor şi vrei să îţi completezi veniturile? Fii alături de noi şi vei avea posibilitatea sa câştigi suplimentar şi să îţi publici şi lucrările personale. Ai un loc de muncă însă ai şi timp disponibil pentru un part time job? Împreună cu noi ai libertatea maximă de a căştiga suplimentar. Cauţi un loc de muncă? Noi ţi-l oferim imediat.

CE TREBUIE SĂ FACI

• colectarea de comenzi şi distribuirea cărţilor
• încasarea contravalorii comenzilor

CERINTE

• studii medii/superioare
• seriozitate, corectitudine, punctualitate
• spirit întreprinzător
• experienţa în vânzări directe constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

AVANTAJE
• înscriere gratuită, fără garanţii materiale
• câştiguri nelimitate, prin discount din vânzari între 10- 30%, funcţie de nivelul de performanţă
• posibilitatea de a publica la preţ de editură, fără comisioane sau plăţi suplimentare
• livrarea cărţilor la domiciliu sau la adresele stabilite
• acces la toate titlurile editurii la preţuri speciale, numai pentru tine
• program de lucru flexibil – îţi stabileşti singur orele de lucru

BENEFICII

Pentru 20 de exemplare vandute dintr-un titlu, câştigul este de 10%, pentru 30 de exemplare 20% iar peste 40 de exemplare, 30%! Sunt procentele cele mai ridicate de pe piaţa distribuirii de cărţi!!

Misiunea Editurii Fulger este publicarea cărților debutanţilor sau autorilor mai puţin cunoscuţi, cadrelor didactice care vor să îşi publice lucrările de licenţă, de grad, de doctorat, a culegerilor sau manualelor, precum şi elevilor şi studenţilor talentaţi, la standarde înalte de calitate şi la preţuri cât mai mici, chiar pentru tirajele reduse.