Reprezentant v?nzări servicii marketing

InterJob Partener

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniul: servicii de promovare a oportunităţilor de afaceri pentru ?ntreprinderile mici şi mijlocii, agenţi economici ?n general.
Candidat/candidată să poată să poarte şi să menţină o discuţie cu persoane de decizie (manageri) din cadrul organizaţiilor (grupurilor) ţintă.
Candidat/candidată motivat, ambiţios, orientat către construirea unei relaţii de tip c?ştig-c?ştig cu viitorii c

CERINTE OBLIGATORII:
- Beneficii: numai comision la contract semnat plus recunoaştere performanţă prin acordarea de bonusuri trimestriale.
- 80€ comision anual/contract v?ndut.
- 80€ comision pentru fiecare contract prelungit, pe ?ncă un an, din portofoliul de clienţi.
- Pachet de instruire intensiv ?n perioada de ?nceput activitate (3 săptăm?ni).
- Apoi pregătire continuă (săptăm?nală) focalizată pe v?nzare.
- Integrarea ?ntr-o echip

CONSTITUIE AVANTAJ:

BENEFICII OFERITE

Bonificaţii pentru performanţe