Reprezentant Medical

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea unor relatii bune cu clientii in vederea cresterii nivelului vanzarilor
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona alocata
- promovarea produselor din portofoliul companiei la medici si farmacisti
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
- raportarea si comunicarea permanenta cu conducerea companiei

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale / conexe (chimie, biologie, biotehnologie, fizica medicala)
- experienta in promovare medicala min. 6 luni
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- inalte abilitati rezolutive
- responsabilitate si centrare pe obtinerea de rezultat
- limba engleza (scris, citit, vorbit) – mediu
- permis auto categoria B
- disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv
- instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

- Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant medical pentru o importanta companie din domeniul farmaceutic, in urmatoarele regiuni: BH, BV, BC, CT, TM