REPREZENTANT MEDICAL

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea etica si stiintifica a portofoliului de produse
- crearea si mentinerea relatiilor cu clientii (medici/farmacisti) din zona alocata
- disponibilitate pentru deplasari

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale (medicina, farmacie, inginerie medicala, fiziokinetoterapie)
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- excelente abilitati de vanzare si negociere
- orientare catre succes si perfomanta
- motivatie puternica pentru dezvoltarea unei cariere in domeniul pharma
- cunostinte operare PC la un nivel mediu (MS Office)
- cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/avansat
- permis auto categ.B, fara incidente

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru competitiv
- pachet salarial motivant (salariu fix +bonus)
- instrumentele de lucru necesare (automobil, laptop, mobil etc.)
- posibilitati de dezvoltare profesionala

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru o importanta companie farmaceutica, reprezentant medical.